Wirepas (IOT)

Wirepas Connectivity Suite

Wirepas Connectivity Suite, sahada kanıtlanmış Mesh ağımızı yerleşik uçtan uca hizmetlerle birleştirir. Bunlar arasında izleme, konumlandırma, sağlama, güvenlik, uzaktan güncellemeler, gateway sürücüleri ve backend hizmetleri bulunur. Pakete cihaz, gateway ve backend seviyelerindeki API’ler aracılığıyla erişerek IoT projeleriniz için hızlı ve güvenilir dağıtım sağlarsınız. Bağlantı paketi 3 farklı profilde geliyor: 5G Mesh, Mesh 2.4 GHz ve Mesh Sub-GHz ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde uyacak şekilde.

 

Akıllı İzleme

Kablosuz ve tamamen pille çalışır. Altyapı yok. Massive Tracking yazılımımızla varlık takibini o kadar ekonomik hale getiriyoruz ki, düşük maliyetli varlıklar dahil her şeyi takip etmenize olanak sağlıyor. İnsanlar, parçalar, aletler, çiftlik hayvanları veya aklınıza gelebilecek herhangi bir şey. Lojistik ve depolarda vazgeçilmez, sağlık, inşaat ve fabrikalarda çok çok iyi çözümler sunabilmekteyiz. Her şeyi takip eder. Adını siz koyun. Biz hallederiz.

Akıllı Enerji ve Akıllı Şehir

Akıllı sayaçları okumak veya sokak lambalarını kontrol etmek güvenilir, ölçeklenebilir ve uzun menzilli bağlantı gerektirir. İşte biz bunu sunuyoruz. Büyük ölçekte bağlanmak için neye ihtiyacınız olursa olsun, Wirepas mesh veya 5G Mesh sizin için en ideal çözümdür. İkincisi, en son hücresel olmayan 5G standardına dayanmaktadır. Wirepas teknolojileri kullanılarak 5 milyondan fazla cihaz bu alanda çalışmaktadır. Bunların en büyüğü bir akıllı ölçüm ağıdır. Bir milyondan fazla cihaz %99,9 Hizmet Seviyesi Anlaşması ile bağlanmıştır. Doğru okudunuz. Tek bir ağ. Diğer tüm seçeneklerden çok daha düşük toplam sahip olma maliyeti ile.  Minimum ağ planlamasıyla ve ağır altyapı olmadan kolayca kullanıma sunulabilir. Cihaz yazılımınızı kablosuz olarak güncelleyin. PLC’den farklı olarak otonom ve kendi kendini iyileştirir. 

Akıllı Bina

Size başka hiç kimsede olmayan IoT bağlantısı sağlıyoruz. Tüm binanızdaki her sensörü, etiketi, aktüatörü veya armatürü tek bir ağa bağlayın. Şebeke bağlantılı veya pille çalışan, fark etmez. Düşük maliyet ve yüksek performans elde edersiniz. Karmaşık ağ dağıtımını unutun. Size basitlik getiriyoruz.

Akıllı Üretim

Daha önce izleyemediğiniz şeyleri izleyin. Tüm makinelerinizi bağlayın, her birini ve üretim verimliliğinizi optimize edin. Wirepas Connectivity Suite, verim ve gecikme süresi ya da güç tüketimi açısından performansı bir araya getirerek ciddi şekilde uygun fiyatlı ve kurulumu kolaydır. En zorlu ve en talepkar ortamlarda bile bağlantımız her zaman cihazlarınızı bağlı tutmanın bir yolunu bulacaktır.