Device42

Device42’nin CMDB’si kuruluşunuz içinde tek bir doğruluk kaynağı sağlar. Bu, ortamınızdaki tüm konfigürasyon öğelerini (CI) tanımlamak, yönetmek ve doğrulamak için BT ekosisteminize net bir görünüm sağlar.

Device42, altyapınızdaki tüm BT varlıklarını belgelemek için güçlü varlık otomatik keşfi yeteneğine sahiptir. Bu sayede kurumunuz için yapılandırılabilir varlık türleri dahil olmak üzere en kapsamlı BT varlık yönetimi yeteneklerini  sağlar.

  • Ajanlı ve/veya ajansız sürekli ve otomatik keşif
  • Fiziksel, Sanal donanım ve yazılım envanteri
  • Şirket içi ve buluttaki envanter varlıkları
  • Önceden tanımlanmış varlık türleri arasından seçim yapın veya ihtiyaçlarınıza uygun özel türler oluşturun
  • Varlıklar arasındaki ilişkileri takip edin ve görselleştirin
  • Otomatik QR ve/veya barkod oluşturma, ayrıca dahili akıllı telefon desteği
  • Otomatik garanti kontrolü, raporlama ve izleme
  • Ölçeklenebilirlik

BT Operasyonları için Device42 ortak veri kaynağıdır. Device42, hem veri merkezinde hem de bulutta tüm altyapınızı ve uygulamalarınızı otomatik olarak keşfeder ve size BT varlığınızın eksiksiz bir resmini sunar. Karmaşık BT altyapısı ve birleşik BT kontrolü ile uğraşan büyük kuruluşlar için mükemmeldir. ITSM, SIEM ve Konfigürasyon Yönetimi araçlarında halihazırda kullandığınız her ortamla entegrasyon yeteneği mevcuttur.

Uyumluluk zorunlulukları, bir BT kuruluşunun her yönünü etkileyen büyük endüstrilerde yaygındır. Sağlık hizmetleri için HIPAA uyumluluğu, ticaret için PCI, finansal hizmetler için SOX veya BDDK olsun, bugün her zamankinden daha fazla uyumluluk gereksinimi var. Ve bir BT uzmanı olarak işiniz, bu artan zorunluluklarla daha karmaşık hale geliyor. Device42 ile regülasyonlar ve bunlara uyum süreçleriniz çok daha başarılı ve kolay olacaktır.  

Veri merkezi geçişi, konsolidasyon veya buluta geçiş gibi dijital dönüşüm faaliyetleri anlık bir faaliyet değildir – BT evriminin sürekli bir parçasıdır. Device42 ile, altyapınızı neye ve nasıl dönüştüreceğiniz konusunda güvenle karar vermek için ihtiyacınız olan bilgileri elde edersiniz.

Device42’nin güçlü veri merkezi altyapı yönetimi (DCIM) özellikleri, BT departmanlarının veri merkezlerini yönetme biçiminde devrim yaratmaktadır.

Güçlü veri merkezi görselleştirme araçlarıyla, BT personeli artık BT ortamlarını doğru bir şekilde yansıtan akıllı veri merkezi diyagramlarına erişebilir.

Güç tüketen tüm BT varlıklarını otomatik olarak keşfedin, güç kullanımını karşılaştırın, verimsizliğin olduğu alanları belirleyin ve iş uygulaması, müşteri, satıcı ve fiziksel konuma göre karbon emisyonlarını görüntüleyin.

Device42 müşterileri, karbon ayak izlerini iyileştirirken güç maliyetlerini %30 veya daha fazla azaltmayı başardılar.