ControlUP

Değişimin bu kadar hızlı gerçekleştiğine tanık olmak büyüleyici. Artık iş yapmanın sonsuz yolu ve yeri var. Yöneticiler ve BT ekipleri için bu değişimi yönlendirmek ve desteklemek kolay değil.

ControlUp, bu değişimleri yönetmeye yardımcı olan bir çözüm sunarak BT ekiplerine çalışanlarının dijital deneyimini izleme, sorun giderme ve optimize etme gücü ve esnekliği sağlar.

ControlUP Real-time DX ile sorunlarınıza uçtan-uca çözüm bulun

Real-Time DX, son kullanıcıların kullandıkları uygulamaların, bağlantıların, uçtan-uca gerçek zamanlı tüm görünümünü, metric datalarını toplar ve merkezi bir dashboard üstünde görüntüler. Bu veriler üzerinde arama ve filitreleme yapabilir, ihtiyacınız olan verilere hızlı ve kolayca ulaşabilir, böylece son kullanıcıların çalışmasını ve üretkenliğini etkileyebilecek yazılımsal veya donanımsal sorunları engelleyebilirsiniz.

Fiziksel Cihazlar için Real-time Monitoring

Kullanıcıların fiziksel cihazlarının ev, iş veya kafe, yer bağımsız olarak metrik dataları ControlUP Edge DX ile toplanır. Böylece BT birimlerinin son kullanıcıların cihazlarındaki sorunları çözmesine veya deneyimlerini iyileştirmesine yardımcı olur.

ControlUp Insights

ControlUp Insights, altyapınızın ayrıntılı geçmiş bilgilerini değerlendirebilmek için verileri bir yıl boyunca toplayabilir. Böylece geçmiş dönemdeki işlemleri, trendleri, dönemsel değişiklikleri görebilmenizi, analiz edip gelecek için kararlar verebilmenizi kolaylaştırır.

ControlUp Scoutbees

ControlUp Scoutbees, şirket kaynaklarının kullanılabilirliği ile ilgili sorunlar olduğunda erken uyarı sistemi görevi gören proaktif bir sentetik izleme uygulamasıdır. Sorunları hızlı bir şekilde belirlemenize yardımcı olur. Böylece üretkenliği etkilemeden önce müdahale edebilirsiniz.

ControlUp Solve

ControlUp Solve, tüm ControlUp yazılım uygulamalarına erişmenizi sağlayan, tek bir dashboard da, altyapı ve kullanıcı ortamınıza genel bir bakış sunar.

ControlUp Remote DX

Citrix veya VMware Horizon sanal çalışma alanlarını kullanan kuruluşlar için ControlUp Remote DX, kullanıcının nerede çalıştığından bağımsız olarak, dijital deneyimi etkileyen kullanıcı telemetrisini toplar.

ControlUp Automate

ControlUp Automate, son kullanıcı bilgi işlem (EUC) sorunlarını insan müdahalesi olmadan düzeltir. Ayrıca, kullanıcılarınızın dijital deneyimini dinamik olarak geliştirmek ve ortamınızın kaynak tahsisini optimize etmek için de kullanılabilir.

ControlUp Ultimate

Bu özelliklerden iki veya daha fazlasında değer görüyorsanız ControlUp Ultimate tam size göre. ControlUp, Dijital Çalışan Deneyimi Yönetim Platformunun gücünden sizin için yararlanmanın en kolay ve en uygun yoludur.