Grafana

grafana3182

Her şeyi kontrol edin. Her şeyi gözlemleyin.

Nerede depolanırsa depolansın verilerinizi sorgulayın, görselleştirin, uyarılar gönderin ve anlayın. Grafana ile tüm verilerinizi güzel, esnek dashboardlar aracılığıyla oluşturabilir, keşfedebilir ve paylaşabilirsiniz.

Veritabanınızı değil, verilerinizi birleştirin

Grafana, verileri bir arka uç deposuna veya satıcı veritabanına almanızı gerektirmez. Bunun yerine Grafana, nerede olursa olsun mevcut verilerinizi birleştirerek “tek ekran” sağlamaya yönelik benzersiz bir yaklaşım benimser.

Grafana ile Kubernetes kümenizden, raspberry pi’nizden, farklı bulut hizmetlerinden ve hatta Google E-Tablolar’dan mevcut verilerinizi alabilir ve tek bir panodan istediğiniz şekilde görselleştirebilirsiniz.

Herkesin görebileceği veriler

Grafana, verilerin yalnızca tek bir operasyon çalışanı tarafından değil, kuruluşunuzdaki herkes tarafından erişilebilir olması gerektiği ilkesi üzerine inşa edilmiştir.

Grafana, verileri demokratikleştirerek, verilerin ihtiyaç duyan kişiler tarafından kolayca kullanılabildiği ve erişilebildiği bir kültürü kolaylaştırmaya yardımcı olur, veri silolarını yıkmaya ve ekipleri güçlendirmeye yardımcı olur.

Herkesin kullanabileceği gösterge tabloları

Grafana gösterge tabloları yalnızca çok sayıda kaynaktan toplanan verilere içgörüsel bir anlam kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda oluşturduğunuz dashboardları diğer ekip üyeleriyle paylaşarak verileri birlikte keşfetmenizi sağlar.

Grafana ile herkes işbirliğini ve şeffaflığı teşvik etmek için dinamik dashboardlar oluşturabilir ve paylaşabilir.

Esneklik ve çok yönlülük

Verilerinizi esnek ve çok yönlü gösterge tablolarına çevirin ve dönüştürün. Diğer araçlardan farklı olarak Grafana, size ve ekibinize özel dashboardlar oluşturmanıza olanak tanır.

Gelişmiş sorgulama ve dönüştürme özellikleri sayesinde panellerinizi özelleştirerek gerçekten işinize yarayacak görselleştirmeler oluşturabilirsiniz.