Veriato

Veriato, işletmelerin üretkenliği artırmak ve hassas verileri güvende tutmak için uzaktan veya hibrit işgücü faaliyetlerini izlemelerine ve analiz etmelerine yardımcı olan lider işgücü davranış analizi çözümüdür. Veriato, şirketlerin günümüzün karmaşık çalışma ortamında, özellikle de hassas verilerin ve IP’nin söz konusu olduğu sektörlerde başarılı olmalarına yardımcı olacak benzersiz bilgiler sunmak için tercih edilen bir iş ortağıdır. Ağlar arasında, bulutta ve şirket içinde çalışan güçlü analitiklerle şirketler tam görünürlük ve anlayış kazanarak maksimum üretkenlik ve minimum risk sağlar.

Kapsamlı İşgücü Davranış Analitiği Çözümleri

Verimlilik Analitiği, Risk Yönetimi, İşyeri Soruşturmaları ve Uyumluluk

Veriato işgücü davranış analitiği, üretkenliği proaktif olarak analiz etmek, içeriden riskleri izlemek ve çok daha fazlası için pasif izlemenin ötesine geçer.

İşgücünüz İçin Çalışan Verimliliği Analitiği

Uzaktan, hibrit ve ofis ekiplerinizi üretken tutmak için güçlü, kullanımı kolay araçlar.

Boş ve Aktif Zaman Takibi

Veriato’nun yapay zeka destekli algoritması, kullanıcı davranış kalıplarını analiz eder ve sizi herhangi bir anormal veya şüpheli etkinlik konusunda otomatik olarak uyarır.

Web ve Uygulama Kullanımı

Web sitelerine, programlara ve uygulamalara verimlilik puanları atayabilirsiniz

Ekran Görüntüleri

Üç tür ekran görüntüsü arasından seçim yapın: Sürekli, Anahtar Kelime Tetiklemeli ve Etkinlik Tetiklemeli.

Dosya ve Belge Takibi

Yazdırma işlemlerinin yanı sıra yerel, çıkarılabilir ve bulut depolama alanındaki etkinlikleri izleyin. Dosyaların ne zaman oluşturulduğunu, düzenlendiğini, silindiğini veya yeniden adlandırıldığını görün.

Tamamen Özelleştirilebilir Ayarlar

Ekibe/departmana göre esnek çalışma saatleri belirleyin ve gün boyunca takibin ne zaman başlayıp ne zaman biteceğine karar verin.

Raporlar ve Gerçek Zamanlı Uyarılar

Önceden ayarlanmış birçok rapor arasından seçim yapın veya kendi raporunuzu özelleştirin. Verimlilik ölçütlerinize uygun gerçek zamanlı uyarılar ayarlayın.

Yapay Zeka Odaklı İçeriden Risk Tespiti

Veriato, tahmini davranış analitiği ve kullanıcı etkinliği izleme ile kurumunuzu içeriden gelen tehditlere karşı korur.

Uygulama Takibi

Hangi uygulamaların, kim tarafından ve ne kadar süreyle kullanıldığına dair gerçek raporlama sağlamak için tüm uygulama kullanımını yakalar.

Psikodilbilimsel Analiz

Yazarın duygularını belirlemek için e-posta metninde ifade edilen görüşleri tanımlayın.

E-posta İzleme

Geleneksel e-posta istemcilerinin yanı sıra birçok popüler web posta hizmetindeki iletişim etkinliğini yakalayın ve analiz edin.

Ağ Etkinliği

Kullanılan bağlantı noktaları ve tüketilen bant genişliği dahil olmak üzere uygulamalar tarafından yapılan bağlantıları otonom olarak yakalayın.

Güçlü İşyeri İnceleme Araçları

Veriato, kuruluşunuzun finansal dolandırıcılık, veri hırsızlığı ve diğer çalışan suistimallerini tespit etmesine yardımcı olur.

Web, Sohbet ve IM Etkinliği

Yaygın olarak kullanılan mesajlaşma uygulamalarında gerçekleşen iletişim faaliyetlerini yakalayın ve raporlayın. Web posta kullanımı, dosya yüklemeleri dahil olmak üzere web etkinliğini kaydedin.

Tuş Vuruşu Günlüğü

“Gizli” karakterler ve kombinasyonlar da dahil olmak üzere her tuş vuruşunu kaydedin ve belirli anahtar kelimelere dayalı gerçek zamanlı uyarıları tetikleyin.

Daha Akıllı Denetim ve Uyumluluk

Veriato, kurumsal veya yasal uyumluluğun idari yükünü azaltır ve denetim hazırlığınızı geliştirir.

Kullanıcı Etkinliği İzleme

Uygulamalar, e-postalar, sohbetler, dosyalar, dahili ağ, web ve çok daha fazlası genelinde etkinliği izleyerek uyumluluğu sağlayın.

Ve daha birçok güçlü özellik için Veriato ile tanışın…