Danışmanlık

Bilgi teknolojileri danışmanlık hizmetleri ve altyapı izleme çözümleri iş dünyasının hayatını kolaylaştıran en önemli çözüm süreçlerinden biridir.

Çözüm süreçlerinin başında, Altyapı izleme (Monitoring), Otomasyon Çözümleri, Servis Yönetimi, Envanter Yönetimi, Bulut (Cloud) Çözümleri, Büyük Veri (Bigdata), Devops, Uygulama Geliştirme ve İzleme gelir.

Ağ bileşenlerini, sunucu altyapılarını, bunların performanslarını ve hatalarını izlemek, performans verilerini her zaman göz önünde bulundurmak iş dünyası için büyük bir ihtiyaçtır. Ayrıca kompleks yapılarda öngörülebilir sorunların sistematik analizleri, uygulamalarda performans ve hata analizleri iş dünyasında etkinlik için olmazsa olmazlardandır. Bulut çözümlerinin altyapılarının oluşturulması, mevcut bulut sistemleri ile entegrasyonu, tek panelden yönetimi ve bilgi teknolojileri modernizasyonu işletme vizyonunda önemli bir adımdır. Zaman kazandırır, verimlilik artırır. Birbirini tamamlayan ve birlikte çalışan bu uygulamalar ve çözüm süreçleri, uyarlama ve danışmanlık hizmetleri konusunda derin bir bilgi birikimi gerektirmektedir.

İşte bu nedenle;

Duosis’in tecrübeli danışmanlık ve yönetim ekibi, projelerinizde sizler için en güvenilir yol arkadaşınızdır. Duosis Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Yönetim Ekibi ihtiyaçlarınızın analiz aşamasından, uyarlamaya ve bilgi teknolojilerinden sürdürülebilirliğe her daim yanınızdadır. İşletmeniz için gereken teknolojilerin doğru kombinasyonunu belirlemek adına, teknolojik danışmanlık hizmetlerimiz, yeni uygulamaların, platformların, mimarinin ve teknolojinin yönetimi ve uygulanması işletmenizin verimliliğini ve etkinliğini artırmaya yardımcı olacaktır.

Bugünün mevcut teknolojilerinden, geleceğin yeni teknolojilerine kadar olan bu yolculukta her zaman birlikte olacağız.